„Liverpool“ pagaliau sugrįžo į pergalių kelią

Pastaruoju metu strigęs ir savo šansus kovoti dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo stipriai sukomplikavęs „Liverpool“ klubas sekmadienio vakarą iškovojo svarbią pergalę namuose, 4:2 palauždamas Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Salahas, prieš pat pertrauką skirtumą padvigubino Andy Robertsonas, o antrajame kėlinyje Cody Gakpo ir Harvey Elliottas užbaigė triuškinimą.

Mačo pabaigoje Richarlisono ir Son Heung-Mino įvarčiai svečiams buvo maža paguoda.

Prieš tai Mersisaido komanda nebuvo laimėjusi dviejų „Premier“ lygos mačų iš eilės.

Po pergalės Jurgeno Kloppo auklėtiniai lieka treti. Likus dviem turams „Liverpool“ keturiais taškais atsilieka nuo antroje vietoje esančio „Manchester City“ ir penkiais nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“.

Tiesa, titulą ginantis Mančesterio klubas turi rungtynes atsargoje.

„Tottenham Hotspur“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės ir žengia penktas.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti